O nás

SPOLUPRÁCUJEME S CK

Nabízí Vám dovolenou za stejné ceny jako pořadající CK, včetně všech bonusů. K tomu ještě od nás navíc dostanete - PARKOVÁNÍ ZDARMA - k leteckým zájezdům, DÁREK - k autobusových zájezdům.

Mezi CK, které máme v nabídce patří např. EXIM tours, Čedok, Fischer, Nev-Dama, Blue-Style, Kovotour plus, Rady na cestu, ESO travel, Canaria travel, Vítkovice tours, Travel 2002, Brenna, Orex travel, Alex, Bonton, Alexandria, Jokratour, Nikolas tour, EMMA..a mnoho dalších.

Spolupracujeme i s polskými, slovenskými, německými a rakouskými CK.

 

CESTA DLE VAŠEHO PŘÁNÍ

Pro ty z vás, kteří neradí cestují s CK, jsme připravili nabídku Cesta dle vašeho přání. Zašlete nám vaše požadavky a my vám zkompletujeme pobyt - letenku, ubytování, vstupenky či další možné služby..

 

NAŠE CESTY

Rádi cestujeme a tyto zkušenosti rádi předáváme při prodeji zájezdů klientům. Naše cestovní agentura FAJNcesty.cz procestovala řadu zemí jako např. z evropských destinací je to Itálii, Chorvatsko, Řecko a řecké ostrovy, Španělsko a španělské ostrovy, Polsko, Rakousko, Německo, Maďarsko, Velkou Británie, Turecko, dále africké destinace jako Keňa, Tunis, Djerba, Egypt, Maroko. Také jsme navštívili i asijský kontinent, a to Thajsko, absolvovali jsme i zaoceánské pobyty v Dominikánské republice a na Kubě..Poslední destinaci, kterou jsme procestovali bylo USA, a už se těšíme na další nová místa.

Bližší informace z těchto cest a fotogalérii jsme pro vás připravili v sekci NAŠE CESTY.