Gin, Itálie, Emilia Romagna, Rimini, 26.8.2018, Polopenze
Gin
Gin
Gin
Gin
Gin
Itálie, Rimini
starstarstar

placeGin

calendar26.8.–31.8.2018 | 6 dní
boardingPolopenze
vlastní -
4 000 Kč
15 %
FM
Holidaycheck
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rimini - Viserba - HOTEL GIN
Popis
Hotel se nachází v části Rimini Viserba, přímo u pláže. Vzdálenost od centra Rimini cca 3 km.

Vybavení
Recepce, bar, restaurace s výhledem na moře, výtah, parkoviště za poplatek 5 EUR/den (omezený počet míst).
Bary a restaurace - cca 450m, Rimini Marina centro – cca 3 km

Pes - malá plemena, nutno nahlásit předem.
Ubytování
2lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (může být rozkládací lůžko či palanda), koupelna a WC, klimatizace/ventilátor, trezor, TV, telefon, balkón.
Pokoj s přímým nebo bočním výhledem na moře za příplatek.
Strava
Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu výběr z menu + zeleninový bufet + voda a 1/4l vína k večeři.
Zájezd zahrnuje
5,7 x ubytování, 5,7 x snídaně formou bufetu, 5,7 x večeře servírované menu a zeleninový bufet + voda a 1/4l vína k večeři, WiFi, telefonickou asistenci delegáta.
Zájezd nezahrnuje
Pokoj s přímým výhledem na moře / osoba (2100 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu 18 - 70let / 10 dní (300 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za dítě do 17,99let / 10 dní (250 CZK), Balíček Evropa A cestovního pojištění včetně nevyužité dovolené – cena Kč za osobu nad 70+ let / 10 dní (550 CZK), Pobytová taxa 1,50 EUR / osoba nad 14 let / den (platba na místě)., Autobusová doprava (obousměrná jízdenka pro jednu osobu) odjezdová místa - Praha, Benešov, Tábor, Příbram, Písek, České Budějovice (2290 CZK), Svoz Ústí n.L., Teplice, Most, Chomutov (250 CZK), Svoz Liberec, Jablonec n.N., M. Boleslav; Poděbrady, Ml. Boleslav, Slaný, Kladno (200 CZK)
Slevy
Dítě do 11 let zdarma (dítě do 3 let bez nároku na lůžko, dítě 3-11 let na přistýlce)., Druhé dítě 0 - 10 let cena jako 1 dítě = 50%.
Pořadatelem tohoto zájezdu je APEX TOUR s.r.o., IČ 26018268.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktování pracovníkem naší cestovní agentury FAJNcesty, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.